Karnet dwudniowy oraz wejściówki na poszczególne dni zmagań w ramach Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle (12-14 stycznia 2024 roku) są już do nabycia przez Internet.

Z myślą o kibicach z różnych zakątków Polski, ale i tych zagranicznych udających się na konkursy z udziałem najlepszych zawodników, przygotowane zostały bilety umożliwiające obejrzenie wszystkich skoków długiego wiślańskiego weekendu. A jak pokazały lata poprzednie – to wydarzenie na długo zapadające w pamięci widzów i uznawane w powszechnej opinii za te należące do najciekawszych w całym kalendarzu Pucharu Świata.

Na kwalifikacje, zaplanowane na piątek 12 stycznia 2024 roku, dostępne są wejściówki na miejsca stojące, których cenę ustalono na 53,50 zł. Konkursy – sobotni duetów oraz niedzielny indywidualny mężczyzn – obejrzeć można m.in. wybierając dwudniowy karnet o wartości już od 265,50 zł. Pojedyncze bilety na wspomniane konkursy z 13 i 14 stycznia to 143,50 zł w przypadku miejsc stojących, za siedzące zapłacić trzeba 285,50 zł.

Szczegóły na platformie EBILET.PL.